Меджибіж та Чорнобаївка: історія партнерства у другій серії подкасту “Згуртовані”
У новому епізоді подкасту “Згуртовані” ведучий Єгор Гордєєв зустрівся з Андрієм Микитіним, заступником начальника Чорнобаївської сільської військової адміністрації, та Олександром Ткачем, головою Меджибізької громади Хмельниччини. Їхні громади стали партнерами в рамках ініціативи "Пліч-о-Пліч: згуртовані громади" та вже спільно працюють над відбудовою прифронтової Чорнобаївки, а також планують реалізувати гуманітарні та соціокультурні проєкти.
Як Чорнобаївська громада пережила окупацію та руйнування? Чи можливо створити бренд, який стане символом відродження? У цьому випуску – чесна розмова про роботу Чорнобаївської та Меджибізької громад: від розмінування до економічного розвитку, від втрат до відновлення.
Також у подкасті ви почуєте, як тилова громада може стати справжнім партнером для прифронтової: не лише підтримувати фінансово, а й залучати бізнес, ділитися досвідом та допомагати розвивати місцеві ініціативи. Олександр Ткач розповів про підхід Меджибізької громади до такої підтримки, а Андрій Микитін поділився реальними викликами, з якими стикається Чорнобаївка щодня: від проблем з безпекою до потреби відновлення повноцінного навчального процесу.
Переглянути другий випуск можна за посиланням.
Нагадаємо, що в першому епізоді Єгор Гордєєв спілкувався з Оксаною Супрун, головою Савинської громади Харківської області, та Володимиром Мацелюхом, головою Новояворівської громади Львівської області. Їхні громади також стали партнерами в проєкті “Пліч-о-Пліч: згуртовані громади” й реалізовують спільні проєкти.
Подкаст "Згуртовані" виходить раз на два тижні на YouTube-каналі "Пліч-о-пліч: згуртовані громади".
Довідково:
”Пліч-о-Пліч: згуртовані громади” — національний проєкт, який об’єднує громади-партнери (тилові та центральні громади України) задля підтримки та відновлення громад-форпостів (прифронтових громад). Координатором проєкту є Міністерство розвитку громад та територій України. Наразі до проєкту вже долучилися 133 громади: 64 громади-партнери та 69 громад-форпостів.
Підписуйтеся на сторінки Міністерства розвитку громад та територій у соцмережах Facebook, Twitter, Telegram та WhatsApp